| BlackNinja a întrebat:

De curand am decis sa imi achizitionez un Samsung Galaxy S3.Imi place totul la el in afara de sistemul de operare(Android 4.0).Care e ultima versiune de android disponibila pentru S3?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Android 4.3 (ii poti face update de la 4.0). am de 1 an si ceva telefonul asta, sunt foarte multumit de el si de sistemul de operarea Android (are o varietate foarte mare de aplicatii).

| hp8510p a răspuns (pentru al3xander):

Nu o sa aiba batai de cap cu update-ul.O sa-i vina cu 4.3 preinstalat. Daca tot zici ca ai si tu... uite, eu am o mica problema cu el>mi se descarca bateria in timpul noptii(intre 1 si 5%). Inainte sa ma culc ii dau un restart si apoi intru in manager aplicatii si inchid aplicatiile care ruleaza in fundal.