| rrobi501 a întrebat:

de curand am luat un calculator la mana a doua si cand incerc sa ma joc ceva de ex popt2t se blocheaza de tot si sunetul si imaginea nu pot sa fac nimic nici cu alt+tab nici cu ctrl+alt+delete va rog dati-mi niste sfaturi

placa video: geforce 6600 fx
procesor: Intel pentium 4
si o placuta ram de 1gb de la zepelin

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! De unde l-ai cumparat nu ai garantie, macar pentru o mica perioada. Ai ceva probleme legate si de software si de hardware. Verifica putin sursa si vezi cum reinstalezi, sa nu ai probleme la hard disk. Ar trebui verificat pe fiecare componenta in parte! Daca ai pe cineva sa se uite la el! Bafta!

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cel mai probabil ai probleme cu supraincalzirea. Baga un programel sa vezi cat urca temperaturile.
Nu exista 6600 fx.

| RewerDivli a răspuns:

Cred ca ai probleme cu sunetu din cauza ca nu ai driverele

| rrobi501 explică (pentru RewerDivli):

Se blocheaza calculatorul de tot, ca sunetul si imaginea merge pana la un moment dat

| SpRiTeHeadShoT a răspuns:

1.Reinstalare windows.
2. Pune mai multi rami.