| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,de curand am terminat liceul si ma intrebam cum sa pun la Facebook in descriere ca l-am absolvit, deoarece imi apare ca doar am invatat la licel respectiv, iar in ziua in care am terminat anul mi s-a postat automat pe pagina ca am intrerupt liceul :-). Daca poate sa ma ajute si pe mine cineva va rog frumos, dau funda!

1 răspuns:
| AlexeLup a răspuns:

Salut
1.Te duci pe profilul tau de Facebook, apesi pe sectiunea `despre`
2.Sectiunea `servicii si studii`
3.Adaugi un liceu
4.Adaugi data de cand ai inceput si data la care ai absolvit liceul
5.Bifezi casuta `Am absolvit`
6.Salvezi!