| Andrei_Daniel_1997 a întrebat:

de curand mi-am facut id nou, si daca cineva ma baga in lista dau accept, dar la mine in lista nu imi apar oamenii on in schimb la ei in lista sunt on. Ii am la Adress Book si daca vreau sa le scriu ii am ca si cum le-am dat delete. Daca vreau sa adaug pe cineva in lista imi spune urmatorul lucru : Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later. Am stat destul timp si tot la fel este. spuneti-mi ce sa fac sa rezolv chestia asta. sa-i am pe toti in lista, DAU FUNDA! Please help! SCUZATI CATEGORIA DAR ESTE URGENT!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uregentele de genul asta nu se trateaza la Dragoste si sex.Numai bine.