| anonim_4396 a întrebat:

De curand, mi s-a dezactivat contul de Facebook. Era cont real si aveam vreo 2000 de prieteni, ma poate ajuta cineva sa il reactivez inapoi? Va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai atunci intri pe email-ul pe care ti-e contul de Facebook. sigur ai primit un email de la Facebook si acolo scrie daca ti l-a blocat doar pentru cateva zile sau definitiv.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Te loghezi pe acel cont. Daca nu l-ai sters de tot. Si merge pur si simplu.

| lexi334 a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Nu, pur și simplu îmi spune când mă loghez : Cont Dezactivat. Contul tău a fost dezactivat. Pentru nelămuriri accesează Centrul de ajutor.
Nu l-am dezacitvat eu, mi-a fost dezactivat de către Facebook și vreau să îl reactivez, but nu știu cum

| IuliaIulytza14 a răspuns:

E simplu. Intri pe pagina de facebook si acolo unde te conectezi de obicei scrii e mailul si parola si gata.