| DanielSlavu a întrebat:

de ex deschis browse-ul, si cand intru de ex pe Facebook, mi se deschide o pagina care nu ma baga pe ea, doar o arata, si pe paginile alea sunt filme cu sex, etc, ma puteti ajuta sa scap de acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Uh..ai adware. Este un virus care iti deschide pagini cu reclame, de obicei pagini cu femei fierbinti care locuiesc la cativa kilometri distanta de tine si vor sa le contactezi.
Scoate https://www.zemana.com/? __c=1. Ai grija pe ce site-uri intri. Daca suspectezi ca nu sunt bune, atunci nu intra.
Iti recomand Bitdefender Traffic Light.

| DanielSlavu explică (pentru Skippy223):

Daca merge, iti dau funda!

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Folosește Bitdefender pentru curățat, iar pentru a-ți menține protecția navigatorului, folosește mereu aplicațiile integrate de la AdBlockPlus și TrafficLight.