| Bubu_Fernando_2000 a întrebat:

de la o vreme am intampinat probleme cu laptopul, cat dau descarcare la ceva anume (orice), se descarca pana la 99% apoi scrie intrerupt:blocat sau scrie intrerupt de la retea sau setarile de protectie au inchis acest program.
Va rog eu mult ajutati-ma sa rezolv problema, ofer funda garantata celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| Vladii a răspuns:

Daca antivirusul l-a inchis inseamna ca e un fisier suspect.Dar daca e sursa sigura cred ca nu ai destula memorie in HDD.