| Tofan_Marius_1999 a întrebat:

Salut de ceva vreme mi se aude ciudat in boxe straight face se aude parca cu o nota mai sus si ma deranjeaza dau funda celui care ma ajuta sa rezolv problema sau cine imi spune cum as putea sa imi recoper setarile happy

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Problema ta poate fi de la calculator sau de la boxe conecteazale la un telefon si daca se aude tot asa inseamna cai de la sateliti daca nu e de la calculator trebuie sa-i faci niste setari dai click pe boxa aia micuta din coltul drept de jos al monitorului si reglezi peacol sa fie la mijloc toate bafta big grin