| Sp34kEr a întrebat:

Deci am lasat-o pe sora mea pe comp laughing si dupa ce vin acasa aprind pc-u si pe desktop in partea dreapta o dunga verticala de sus in jos pe tot monitorul.
Am schimbat rezolutia si am pus-o pe 1152 by 864 si s-a mutat in partea dreapta dunga laughing), si daca pun rezotia cea mai mica dispare! Dar e prea mic! Daca stiti vreo solutie ajutati-ma va rog!
A si tin sa mentionez ca daca intru in counter de exemplu dispare si atunci indiferent de rezolutie!
Multumesc frumos big grin!

8 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Ma deci asta este datorita virusilor.De cand am inceput sa citesc partea aia cu "am lasat-o pe sora mea pe comp." mi-am dat seama ca nu-i de bine.laughing

| Sp34kEr explică (pentru bumtzbumtz):

Stiu laughing))), deci alt windows?

| bumtzbumtz a răspuns (pentru Sp34kEr):

Eu asa zic.Dar mai intreaba daca nu te simti destul de informat.

| Sp34kEr explică (pentru bumtzbumtz):

Pai eu te cred, dar intrebam daca trebuie alt windows?

| bumtzbumtz a răspuns (pentru Sp34kEr):

Nu neaparat altul. Poti sa-l bagi tot pe asta.

| Sp34kEr explică:

Am o dunga neagra pe desktop in partea dreapta e verticala pe tot ecranul!
Ce pot sa fac? o.O? sau de la ce e?