| Polinco a întrebat:

Deci am o problema... Am un Smart TV (acesta mai exact: https://www.flanco.ro/......cm-hd.html si mi-am facut abonament la HBO GO si cand vreau sa ma uit la un film imi da eroarea asta (Titlul nu a putut fi redat, te rugăm să încerci mai târziu(5.1). Mai am un Smart TV de la Samsung si pe ala merge sa vizionez filme si pe acesta nu

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la HBO GO, posibil ceva incompatibilitate, cauta sa vezi daca exista o versiune mai noua a aplicatie pentru TV-ul tau.