| qwertylovet a întrebat:

Salut, am un televizor smart Philips(4k hd 3d) şi vreau să vizionez un film problema este că-ci nu îmi arată subritarea, si nu stiu de ce... filmul este format MP4 si merge pe televizor, subritritarea filmului este lângă film (în aceiasi folder ) nu si merge. pe telefon îmi arată, pe televizor nu... (bag un stick in televizor ca să văd filmul ) ajutor. +mulţumesc

Răspuns Câştigător
| wwast a răspuns:

Subtitrarea trebuie sa aiba acelasi nume cu filmul si sa fie .srt.Si vezi daca ai pornita subtitrarea de la tv.