| Daniel235 a întrebat:

Deci am windows 7 si am bagat acea tema de windows 98 ca sa am mai multa performanta! Dar urasc bara aia de jos, ii pot schimba culoarea? Adica pe acel alb nu imi place deloc am vazut la cineva ca era gri dar nu stiu cum sa il fac! Va rog ma ajutati?

5 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Nu tema mareste performanta pc-ului, din contra. Computer/properties/advanced system settings/visual effects/bifezi adjust for best performance apoi clic pe advanced, bifezi programs/ok.
Si asta:https://www.youtube.com/watch?v=qH74tRrcEww

| Daniel235 explică (pentru Iwao):

Ba da si tema, aero foloseste mai multe resurse stiu ce vorbesc.

| Iwao a răspuns (pentru Daniel235):

happy setand cum am spus aero pa

| PaulSergiu a răspuns:

Da click dreapta pe bara si dai la parente si schimbi de acolo, apropo daca vrei jocuri ieftine ia de aici https://www.g2a.com/r/user-577abf76661e4. E sigur site-ul e testat de mine plus ca fata de steam e mult mai ieftin

| Andreeea21 a răspuns:

Bună!
Mută cursorul în stânga jos pe pictograma "start" și dă click. Acolo trebuie să găsești "panou de control/control panel", dai click acolo și îți va apărea o fereastră. Din acea listă, dă click pe "aspect și personalizare" ->"personalizare " -> "modificare culoare transparență". Alegi ce culoare dorești și cât de intensă să fie culoarea.
Sper că ți-am fost de ajutor. ^_^