| Dragos022 a întrebat:

Detin o pagina web cu domeniul Ro. Ea a fost creata de de un prieten de-al tatalui meu... Vreau si eu sa stiu cum se poate modifica continutul. vreau sa o refac de la 0. banner. poze. tema. Cine imi poate explica cum sa modific pagina sau un tutorial bun funda! Ma puteti gasi si la id Drako_drogatu. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu zic sa folosesti wordpress...si daca vrei sa te ajut da-mi un mesaj si zi-mi ce adresa are

| evilestevil a răspuns:

Nu vei fi in stare, sunt prea multe variabile in HTML + CSS + JS ca sa le poti intelege doar pentru o pagina web. Iar daca vei "Reusi" va arata ca dracu. Pa.