| ionut2014 a întrebat:

Tot incerc sa instalez driver-ul pentru placa video dar dupa ce porneste instalarea imi spune asta. Imagine mai jos.

http://imgur.com/vxcx8BB

Ma poate ajuta cineva sa instalez driver-ul? dau funda celui care ma ajuta. Id: skype: Grecu_Ionut1!

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil că încerci să faci update de pe un cont care nu are privilegii de admin, ca să poți face instalări de programe.

| ionut2014 explică (pentru CPAElites):

Nu merge link-ul.

| ionut2014 explică (pentru CPAElites):

Ai skype sa ma ajuti sa instalez?

| ionut2014 explică (pentru CPAElites):

Eu am windows 10 si acolo sunt drivere numai pentru 7, vista si xp!

| CPAElites a răspuns (pentru ionut2014):

Descarci pentru windows 7 happy
Va functiona.

| CPAElites a răspuns (pentru ionut2014):

Ce dracu e atat de greu sa dai next next next...

| ionut2014 explică (pentru CPAElites):

Frate, la instalare imi zice acces is denied... ce e de facut?