| 280Monica280 a întrebat:

Din greşeală am şters o conversaţie pe facebook (nu am băgat-o în arhivă, am şters-o la propriu) dar nu voiam s-o şterg (e complicat...) Cum o pot recupera? crying Dau funda la primul răspuns care îmi poate readuce conversaţia sad Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Hei. Imi pare rau, dar din moment ce ai sters-o nu o poti recupera...
Imi pare rau, am patit-o si eu sad.

4 răspunsuri:
| 280Monica280 explică (pentru JustmeV):

Okay crying îmi pare foarte rău, aveam amintiri foarte frumoase de acolo... crying

| MariaStefanya a răspuns:

Pai nu poti sa mai vezi, doar daca mergi la el sau vine el la tine adica cu cine ai vorbit si intra la el pe facebook si vede conversatia ce ti-a trimis tie.

| இAncAஇ a răspuns:

Nu mai poți face nimic!

| 280Monica280 explică:

Mulţumesc mult tuturor! :* sad