| YasmyMady a întrebat:

Doresc sa fac un filmulet cu poze, muzica si efecte, gen un filmulet cu amintirile mele si ale colegilor mei de pe parcursul anilor in care am invatat impreuna. Ce programe imi recomandati?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Movie Maker, Wax 2.0, pe care le poti folosi fara restrictie.

| Superior a răspuns (pentru dannyel86):

Movie Maker este pe bani mai nou (thx Microsoft). Poate folosi un crack, dar nu care pacaleste aplicatia ca fiind inregistrata, ci aducand-o la o versiune mai veche. Totusi cei de la TPU nu vor prea permite, cred.

| YasmyMady explică (pentru Superior):

Eu l-am gasit free

| gelu1970 a răspuns:

Virtual dub e printre cele mai bune programe free.
daca preferi Sony vegas scrie un mesaj in privat. aici nu e permis.