| blodcare a întrebat:

Eram pe facebook și dintr-o dată mi s-a mărit imaginea. (doar pe facebook, nu și pe alte pagini) Funda*

Răspuns Câştigător
| TheDuckTanker a răspuns:

Poi du-te pe fb si apasa Ctrl si invarti rotita de la mouse inapoi. Vezi daca merge asa.

6 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Parca si eu am patit odata asa dar dupa ce l-am pornit iar si-a revenit

| simina96 a răspuns:

Buna! Ca sa revii la imaginea normala, tine apasat Ctrl si - (minus), sper sa iti mearga.Presupun ca asta ai vrut sa intrebi pentru funda.

| XDeiutzaX a răspuns:

Pentru ce funda? rolling on the floor)

| blodcare explică (pentru XDeiutzaX):

Pentru raspunsul cum să fac imaginea cum era. scuze că nu am scris :3

| andreitmm a răspuns:

Ii bun at laughing).

| blodcare explică:

Cine îmi spune cum să dau cum era. normal