| Damon217 a întrebat:

Este vreo problema cu aplicația messenger? Pentru că atunci când primesc un mesaj se aude notificarea, după mă uit la mesaj dar nu dau seen si după ce închid telefonul se aude din nou notificare doar că cu același mesaj. Este ceva la mijloc sau?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil serverul din zona (daca mai patesc si altii la fel) sau telefonul tau are probleme de soft. Eu sunt pe doua retele (n-ai spus pe ce retea esti! Daca esti pe telekom nu-i de mirare!) si nu patesc asa ceva!

| Michaeel a răspuns (pentru Salontanul):

Sunt pe Telekom dar niciodată nu am aceasta problema.

| Salontanul a răspuns (pentru Michaeel):

Vezi la vecini care sunt tot pe Telekom! E cea mai proasta retea!

| Michaeel a răspuns (pentru Salontanul):

Cu cea mai mare stima, personal sunt foarte mulțumit de Telekom, nu am avut probleme cu aceasta rețea. După părerea mea, Orange e de 100 de ori mai proasta. Îmi pare rău că tu ai probleme cu ea.