| alexandero a întrebat:

as vrea sa-mi ziceti si mie de ce imi pica netu din 2 min in 2 min da numai seara de la 9 jumate in fiecare seara? da ziua imi merge foarte bine. Am dat si restart la modem si toto im ipica ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Problema poate aparea din mai multe cauze. Daca vrei poti sa imi lasi pe privat numarul tau de telefon fix(cu tot cu prefix) si pot sa iti fac o verificare a liniei, sa nu cumva sa fie de pe linie.

| ゼロの a răspuns:

Pai daca ai net de la RDS, atunci schimbal in Romtelecom pentru ca e mult mai bun.Adica ei am 60 mb/s download si 58mb/s uppload. Si nici nu pica niciodata.

| BellaKiოNana a răspuns:

Poate fi din cauza ca sunt prea multi pe netlaughing pentru ca seara sunt mai multi ca ziua, si mie deseori mi se intimpla.

| StephyMonster a răspuns:

Suna la rometelecom si iti va trimite pe cineva sa rezolve problema.Si mie mi s-a intamplat.

| Fuchii a răspuns:

Păi mergi la cei de unde ai netu și întreabă ce se întâmplă...sigur nu ai router?

| alexandero explică:

Am internet dela romtelecom si nu am router doar un singur modem