| anonim_4396 a întrebat:

eu am o adresa de e-mail care numai merge de fro' 2 ani, dar acum am nevoie de un cont la care am uitat parola, iar contul acela este facut pe e-mailul ala.
stiu si parola si id-ul la e-mail, intrebarea aia nu o stiu. ce pot face? am vazut un tutorial pe e-mail, dar era din 2013 si numai sta treaba asa.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este pe yahoo mailul?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Da

| AndyKama a răspuns:

Apeleaza la trimitere noii parole pe email-ul "de rezerva" pe care l-ai scris la creerea contului.