| Gabriel123Gaby a întrebat:

Eu am sistemul de operare windows Vista s i vreau sa il chimb in windows 8.1 pe o masina virtuala, dar nu Intel e g se schimba windows-ul ori nu cand folosesc masina virtuala! 2.De unde pot windows 8.1 sa il pun pe stick fundaaaaaaaaaaaaa! 1

2 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Cand folosesti o masina virtuala, nu este altceva decat "construirea" unui calculator (virtual) in interiorul unuia fizic. Pe acel PC virtual poti instala orice sitem de operare vrei tu. Nu este o solutie, sistemele de operare nu se schimba intre ele. Pentru a face un stick boot-abil ai nevoie de o imagine ISO a sistemului de operare, un program (recomand RUFUS). Succes!

| Bruhu a răspuns:

Se gaseste pe net cu liicenta de 90 de zile.