| anonim_4396 a întrebat:

eu am sters accidental o fotografie de pe telefon, am vazut ca daca conectezi prin usb telefonul la pc, exista programe prin care poti recupera fisierele, faza este ca eu cand il conectez la pc imi arata "galaxy j5" intelegeti? si nu imi arata ca o partitie normala, imi arata un telefon, si programele nu il citesc. Am vazut pe net ca la aia le arata o partitie, la unii phone, la unii cu "F", si le citesc, arata ca D-ul si C-ul, E-ul etc, dar la mine e un telefon si scrie galaxy j5... cum fac sa recuperez fisieru'?

5 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Instaleaza-ți dropbox, fa-ți cont și de fiecare data când faci sau primești o poza își face back up automat și le vei avea pe viață în dropbox

| anonim_4396 explică (pentru Cossta):

Asta am vazut si eu, dar numai ca la mine partitia cu telefonul este altcumva si nu o citeste programul, am incercat si cu recuva, si cu mai multe, tot la fel.

| KIMBO66 a răspuns:

Programe Recuva (recomandat) Data Recovery Wizard. dar daca vrei sa recuperezi poze, nu trebuie sa faci alte poze, ca va devenii mai greu de recuperat.

| anonim_4396 explică (pentru KIMBO66):

Am incercat, dar telefonul are o partitie ciudata, e un telefon si scrie " galaxy j5 ", ca sa il citeasca programele trebuie sa arate ca o partitie normala..., ma refeream cum fac asta.