| UrsuPanda123 a întrebat:

Eu incerc sa trimit mesaje pe Fb unei persoane, ( pe aplicatia de android messenger). Eu trimit mesajul, dau pe el si scrie delivered. Dar persoana careia ii trimit mesajul nu il primeste. Acest lucru i se intampla numai unei persoane din lista mea de prieteni.

1 răspuns:
| andreyGJKUIO96 a răspuns:

Salut!, delivered(trimis)
este posibil sa te fii blocat la mesaje persoana aceea pe tine, tie iti arata ca mesajul s-a trimis dar nu i-l primeste.
Altceva nu cred ca ar fi pentru ca ai zis ca la alte persoane merge sms...