| DoarSile a întrebat:

eu momentan am win 7 pe laptop si vreau sa imi pun win xp cat de cat stiu sa il instalez dar imi este foarte greu cu driverele. unii mi-au dat niste programe de detectarea driverelor si imi arata ca mi-a gasit ogramada si nu stiu pe care sa down v-a rog explicati-mi cum trebuie facut multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

E pentru acelasi model.Intre 4200 si 4250 nu sunt mari diferente.
Instaleaza-l.

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce ti-a gasit acel program ai nevoie de toate, asta e sigur!
Dar de ce ai pune xp când win 7 e mult mai bun in toate privintele? happy Oricum treaba ta. Bafta!

| horia2012 a răspuns:

Ce laptop ai? marca....numar.

| horia2012 a răspuns:

Uite aici. Lasa programele care ti-a gasit drivere-le. Le descarci si le instalezi pe rand. Dupa fiecare instalare de driver, restart. Pentru Wireless ai 2. le probezi pe rand. (numai daca ai router wi-fi acasa).
http://laptop-driver.blogspot.ro/......river.html

| DoarSile explică (pentru horia2012):

Eu am placa video ati readon hd 4200 nu cat zice aia pe site 4250

| horia2012 a răspuns (pentru DoarSile):

E pentru acelasi model.Intre 4200 si 4250 nu sunt mari diferente.
Instaleaza-l.

| piratuu a răspuns:

Ramai la Windows 7, este mai bun si totusi, inca mai are suport.

| costinbuze a răspuns:

Eu te-as sfatui sa lasi win7 ca este mult mai usor in setarile lui si isi face toate nebuniile lui o data cu instalare,video,sunet, etc si le ia automat,,, daca iti bagi win xp iti recomant slimdriver, iti gaseste toate driver-ele care iti trebuiesc big grin sper ca te-am fost de autor, Funda sau Vot big grin?