| RayM3 a întrebat:

Eu si cu un prieten vreau sa ne apucam de vlogging si nu stim cum sa incepem...adica stim, dar o sa zica lumea ca ne luam dupa alti youtube-eri.Noi vrem sa facem primul episod, in felul urmator: eu fiind un prezentator (ca la TV) si sa prezentam ocupatia noastra (prin ceva amuzant) si niste chestii random tot la fel de amuzante. (Amandoi suntem foarte amuzanti si stim cum sa facem glume), dar lumea o sa zica, ca ne luam dupa Codrin la faza cu "jurnalismul" laughing.

Voi ce parere aveti?!
ORICE raspuns conteaza, va multumesc! happy

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu inteleg ce iti pasa tie ce zic altii, toti fac asta, aoleu ma las de youtube ca ma injura unii, aia care dau din gura acolo in comentarii sunt zmeii internetului, unde toti au tupeu, nu inteleg problema ta, eventual poti sa ii exploatezi si sa razi de prostia pe care o arata cand va injura sau va spune nu stiu ce. ai si sursa de idei, bafta si sa imi dai link cu canalul in privat.

| RayM3 explică (pentru Vvistula):

Mersi frate, asa am sa facwinking. Maine ne punem pe filmat si iti voi da link-ul. Mai astept oricum si alte pareri! big grin

| andreo92 a răspuns:

Trebuie sa te astepti la multe injuraturi, insa sa nu le lasi sa te descurajeze.
99% din cei care injura sunt genul de oameni care nu au facut nimic in viata lor dar ii critica pe altii care o fac.
Eu zic sa te apuci de treaba, sa incerci sa fi cel mai bun si sa nu-ti faci din bani un scop.

| RayM3 explică (pentru andreo92):

Foarte adevarat la faza cu "99% din cei care injura sunt genul de oameni care nu au facut nimic in viata lor", si sunt obisnuit si asemenea chestii, deci nu o sa ma descurajeze astawinking big grin