| AuroraLaptelui a întrebat:

Exista o aplicatie Android (Nu conteaza daca e gratis sau nu) in care sa vad pe ce siteuri intra cei care sunt conectati la wifi-ul pe care sunt conectat si eu?

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Mda...se numeste intimitate si ar trebui sa le-o respectitongue; si nu exista o asa aplicatie.

| DavidOsam a răspuns:

Nu.
Nici pentru calculator nu este. Singura modalitate de a vedea pe ce site-uri se intra e sa te duci la furnizorul tau de internet si sa ceri un desfasurator; asta in cazul in care tu ai abonamentul de internet.