| Toma12456 a întrebat:

Ieri am incercat sa imi verific update-urile pentru windows 8.1 fiindca am auzit ca a aparut Update 1. Windows Update a verificat instalarile si l-am pus sa le instaleze. Dupa o jumatate de ora se opreste download-area si imi spune ca s-a oprit. Apoi am aflat ca BITS si Windows Updater erau oprite. Cand am incercat sa le pornesc nu a mers.
Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că nu aictivat ilegal Windows 8.1, așa cum e specific românilor(inconștienți) atunci problema este de la un virus.
Succes

| mihai69 a răspuns:

Sună la Micro$oft suport tehnic!