| Dumy99 a întrebat:

Ieri am pierdut un telefon NOKIA Xpress MUSIC 5310 si as vrea sa stiu cum pot sa-l recuperez.El suna,dar se vede cum cineva inchide. Am codul IMEI, deci nu ar fi alta solutie decat sa ma duc la politie cu el? Nu exista un program prin care s-l detectez eu?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Fa reclamatie la politie si nu te lasa influentat de ei. Or sa incerce sa te lamureasca sa nu depui cerere. Te duci la ei si ceri numar de inregistrare.

| AlexaBianca a răspuns:

Nu, din cate stiu eu nu exista nici un program, cel mai bine este sa te duci la politie pentru ca si mama mea acum ceva timp si-a pierdut telefonul si nu era vreun telefon performant si totusi au reusit sa il decteteze. Sper sa il gasesti cat mai repede si ca ti-am fost de ajutor.