| Liwyu a întrebat:

Ieri mi-am achizitionat un laptop Asus x550c si i-am instalat windows 7ultimate ..totul bin epana cand am vazut ca nu am instalate 3d video controller..ethernet..etc.Ce pot face ..nu prea am experienta.

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

La configuratia data banuiesc caci este instalat pe 64 biti, recuperezi driverele
Win 7 64 biti de pe linkul urmator.
http://www.notebook-driver.com/......r-utility/

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Normal ar trebui sa ai cdul cu drivere daca ai cumparat laptopul nou daca nu uite cum faci uitate pe placa de baza si vezi marca producatorului si seria tiinele minte si intra pe pagina oficiala al producatorului si descarci driverele de acolo m-am uitat pe net si mise pare ca placa de baza a ta este de la Asus dar sa fii mai sigur urmeaza pasii pe care tiam descris

| nextlevel999 a răspuns:

Intra pe mes drivers insatalezi pluginul, si iti gaseste
pe site automat
toate prostiile