| yyyooyo a întrebat:

Ieri mi-am curatat laptopul apoi cand am intrat in el era totul ok. Dintr-o data tastele nu imi mai functionau si am dat restart si functionau la loc. Dupa ceva timp 20-30min iar nu imi mai functionau...imi functiona doar mousu-l.ce este de facut?

3 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Cand ai montat laptop-ul ai facut ceva gresit si din aceasta cauza nu este tastatura recunoscuta.

| yyyooyo explică (pentru robytoby):

Miam demontat laptopul la loc, acum nu mai merg deloc tastele.ce e de facut?

| robytoby a răspuns (pentru yyyooyo):

Du-te cu el la un service, este posibil sa fi terminat tastatura.Ai grija la de montare/montare ca poti sa-l arzi.
Bafta.