| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am facut un alt cont de Facebook si nu il pot accesa. Mi-au cerut o poza si am trimis una ( nu cu mine, cu un personaj din desene). Stiti cumva cand o sa imi pot accesa contul?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

În ritmul asta。。。 pai。。。 adică。。。 cam。。。 niciodată.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pai daca cei de la Facebook ti-au cerut o poza cu tine si tu le-ai dat o poza in care nici macar nu este un om, atunci o sa iti inchida contul.
In ultimul timp astia de la Facebook sunt disperati sa stearga toate conturile fake sau care cel putin sunt suspecte ca ar fi fake de asta cer poze si poza de pe buletin.