| uNNN1k0lL a întrebat:

Imi da o eroare la Pando Media Booster: "The file or directory C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\PMB Files\pando.save is corrupt and unreadable. Please run the Chkdsk utility", l-am reinstalat, am luat ultima versiune, si tot asa imi spune, ce pot face FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

E o problema cu fisierul acela ca nu poate sa fie scris

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Intrii în C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\PMB Files\pando.save dai click dreapta pe el si debifezi read only

| uNNN1k0lL explică (pentru Evolution):

Era deja debifat oh go on... si nu se intampla nimic...

| uNNN1k0lL explică (pentru Evolution):

Si ce fac?

| Evolution a răspuns (pentru uNNN1k0lL):

Dai o defragmentare la partitie, cauta pe net CHDSK daca nu stii ce inseamna

| Evolution a răspuns (pentru uNNN1k0lL):

E o problema cu fisierul acela ca nu poate sa fie scris