| Search69 a întrebat:

Imi puteti da si mie un link de unde pot sa traduc texte/cuvine in romana. ( engleza si franceza in special).

Răspuns Câştigător
neluL
9 răspunsuri:
| Search69 explică (pentru Bybanu):

Da, este cel mai bun asta..nici nu stiam de el. Daca ai unul mai bun lasa link.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traduce pe site-ul translate reference, e mai bun decat google translate.

| ItzKimuraTPU a răspuns:

Pe macmillan gasesti un dictionar minunat in engleza.De tradus e google translate dar uneori e cam deficitar si trebuie sa traduci fiecare propozitie.

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Poti sa dai click dreapta (dupa ce selectezi cuvântul) apoi alegi "Traducere cu Bing"

| ggEz a răspuns:

Bing Translator e cu mult mai bun decat Google Translate. Il recomand!

| Spataru_Yrynel_1999 a răspuns:

Scrie pe google '' google translate''