| alexandrUUUU78463724 a întrebat:

Imi puteti da un link de unde sa cumpar procesor (nu conteaza marca) pentium 4 2.8 ghz pe socket 478? funda
P.S nu vrea chesti de gen ubgradeaza-ti pc si chesti din astea vreau doar un link big grin funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici unul
http://www.okazii.ro/......a128617400

1 răspuns:
| Skilline2012 a răspuns:

Salut! Sa stii ca nu se mai fabrica modele de genul deoarece sunt foarte vechi si au aparut I3, I5... Pe vremuri erai foarte "tare" cu un pentium 4, acum nu esti "tare" nici cu un dual-core 1.6. Incearca sa gasesti la mana a 2-a, noi nu vei mai gasi. Baftawinking