| Zuzumilk26 a întrebat:

Imi puteti recomanda o pereche de casti mai bune ca acestea la același preț https://m.emag.ro/casti-audio-in-ear-sony-mdr-xb50apr-co ntrol-telefon-extra-bass-rosu-mdrxb50apr-ce7/pd/D5DSVYBB M/? cmpid=86995&gclid=Cj0KCQjwjOrtBRCcARIsAEq4rW4sywjyPpM WPQ_87uqNX7Mlu6ZaKAO92sD6J3E3fRdygm90lLFJrh8aAuogEALw_wc B

1 răspuns:
| ioanaandrapop a răspuns:

Https://www.quickmobile.ro/......alb-206565 iti recomand acestea, si ai si o extra reducere la ei in perioada asta daca folosesti codul QUICK710 in cosul de cumparaturi zi faina :D sunt bune si eu le am