| Adriano11 a întrebat:

Imi puteti spune ce modele de modem pentru internet sunt compatibile cu tableta Samsung galaxy tab 2 10.1? Va rog rapid DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Vrei sa iti cumperi exact modelul acesta de tableta? http://bit.ly/19iMspT

Daca "Da" atunci te felicit pentru ca faci o afacere foarte buna cu configuratia ei: procesor dual core de 1 gb... 1024 Ram. ecran deosebit de fidel. foarte multe elemente de accesibilitate.

Iti recomand sa te uiti totusi si peste parerile celor care au cumparat-o deja.

| Adriano11 explică (pentru stroedaniel13):

Multumesc de raspuns dar eu as vrea mai exact modelul si sa stiu daca merg modemurile de la rds?/

| yoEdyyo a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa conectezi modemulprin usb sau prin fir normal (cablu de retea) nu se poate, daca vrei sa conectezi un modem 3G iti trebuie un cablu OTG, care il gasesti la magazine de telefoane sau electronice.
Daca vrei sa conectezi tableta prin wireless la modem, aceasta suporta orice modem care are wireless, si pentru asta trebuie sa vezi daca routerul tau are wireless si sa ii afli parola.
Daca nu stii sau nu te descurci cu ceva da add pe mess la edy. tuto@yahoo.com.