| Kindal38 a întrebat:

Salut! De vreo 5 zile netul meu pe PC merge foarte prost. Tin sa precizez ca am internet de la DIGI si sunt conectat prin cablu la router. Cand intru pe Netflix la un serial sau orice altceva se incarca la infinit, pe imgur la fel, pe yt si sa caut pe google merge. Si in jocuri am desync, delay si cateodata nu vad playerii dar faza e ca nu am ping. Am reinstalat windowsul crezand ca este de la mine problema dar degeaba. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un restart la ruter.

| Gabriel2424 a răspuns:

Sună la ei, eu am 100mbs download, 89 mbs upload, tot de la digi, fibra.Suna la deranjamente si vor trimite o echipa si poate te vor intreba cateva chestii daca e bagat corect cablu, daca e bagat direct in pc sau router.Cam asta e soluția si eu am avut mai de mult probleme cu netul si au rezolvat repede.

| Kindal38 explică (pentru Gabriel2424):

Io am 1mbs upload si 90 download.

| Sky7 a răspuns:

Verifica viteza aici https://www.digi.ro/asistenta/servicii-aplicatii/speedtest, iar daca nu e cea care trebuie, contacteaza-i.

| alecsboassa a răspuns:

Este problema de la ei. mi s-a intamplat. suna la ei