| sarjux a întrebat:

Imi puteti spune un program care sa imi schimbe iconurile din pc?, am folosit iconpackage si nu le schimba pe toate.nu pot sa schimb cu >>clickproprietatichange icon ca mi-ar lua prea mult timp sa schimb la toate.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Cel mai bun program de modificat atat stylul cat icoanele este tunneup, sau styler, cauta pentru systemul tau de operare, daca ai xp e bun styler, daca ai win 7 ultimate tunneup utiliti bafta

1 răspuns:
| Fantomita a răspuns:

IconTweaker! http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.83-icontweaker.html Este un program foarte bun in caz ca vrei sa iti schimbi iconurile din PC!