| lucicalucian a întrebat:

imi puteti spune un program pentru modificarea vocii sa para mai de barbat ( nu vreau clownfish, funnyvoices sau ceva de genu asta ), pentru ca am 15 ani si am vocea foarte subtire, vreau sa fiu un adult pentru ca vreau sa fac un canal de youtube, iar vocea nu ma ajuta. Nu vreau raspunsuri in care imi spuneti ca vocea naturala e mai buna si din astea, vreau program de voce, daca se poate usor de folosit! Dau funda! rapid va rog

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci. De ce ai vrea sa folosesti un program minune cand colo vocea ta nu este aceea pe care o afisezi. La un moment dat o sa se afle, mai bine stai asa ca o sa ti se dezvolte cu timpul.

| lucicalucian explică (pentru Florentina9210):

Am spus ca nu vreau sa aud asa ceva.