| Găbytzzu_Gaby_1977 a întrebat:

Imi puteti zice si mie cu ce programe pot filma jocuri?
Bandicam si fraps nu imi merge, eu vreau un program care sa filmeze mai mult de 20 de minute
Care imi da un program bun are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Infoxpert a răspuns:

Video downloader Capture
calitate buna, nu provoaca lag, timp nelimitat pentru filmare si bonus poti downloada cu programul acesta si video de pe youtube si dailymotion...etc si in mp3, mwa ....etc
cel mai bun program pe care l-am incercat si are chiar si diferite efecte
iar pentru editat videouri iti recomand Wondershare Video Editor (super programul)

2 răspunsuri:
| XXLKiLLeRLoL a răspuns:

Poti folosi Camtasia Studio 8.
Cauta pe YouTube. Funda?