| raduk2011 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce sa fac pentru ca acum ceva timp am achizitionat un LCD Vortex si dupa o bacata de timp s-a oprit si cand l-am deschis apare sigla de la Vortex cu fundal albastru si nu da voie sa fac nimic pe el si ledul ala de de alimentare este ros-albastru (intermitent). Ajutati-ma! Dau funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca e in garantie il duci sa iti dea altul la schimb, daca nu il duci la unu care repara televizoare.