| Allinbv a întrebat:

Salut tatal meu are abonament la Vodafone si are 500 de puncte as dori sa reinnoiesc abonamentul pentru inca 2 ani si as vrea sa imi iau HTC one s imi ajung punctele si care ar fi diferenta de bani pe care ar trebui sa o dau pe langa puncte dau funda cine stie

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

La Vodafone 500 de puncte inseamna 5 euro(1 punct-1 eurocent).Mai trebuie sa platesti, dar nu o diferenta mare.

| catablondu a răspuns:

Salut, la Vodafone 500 de puncte de loialitate inseamna doar 5 euro, 1 punct = 1 eurocent. Se poate, dar mai trebuie sa dai ceva, in functie de abonamentul tatalui tau.

| y0nutz3ly a răspuns:

Nu cred ca dai vreo diferenta prea mare...ai destule puncte sa ti-l iei

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

O sa mai trebuiasca sa mai dai cativa bani dar nu multi intre 50-100 lei maxim.

| Bogdan_George_1995 a răspuns:

Pai 500 de puncte inseamna 5 euro, depinde cat iti faci abonamentul de mare si vezi, asa am facu si eu.