| Alex1555 a întrebat:

in ce folder bag temele la nokia 5800 XpressMusic am incercat in orice folder dar nu lea gasit, are in setari un folder Teme nici acolo nu a aparut sper sa primesc un raspuns!
MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Le bagi oriunde vreei tu, pentru ca oricum trebuie sa le instalezi, dar cand le cauti in telefon trebuie sa intri in setari sau in aplcatii si apoi o sa ai acolo ''manager fisiere'', intri acolo la car de memorie si o sa le gasesti. cand o sa dai pe o tema bagate de tine o sa iti ceara instalare.
multa bafta.