| DuRR3xX a întrebat:

In primul rand va doresc Paste Fericit alaturi de cei dragi si toate cele bune! In al-2-lea rand, vreau sa blochez anumite persoane pe facebook; intrebarea mea este: daca blochez acele persoane, lor le va mai aparea la noutati ca prietenii nostri comuni mi-au dat like/comm la postarile mele?

6 răspunsuri:
| AnonimulCurios a răspuns:

Nu, daca il ai la block, acea persoana nu poate sa vada nimic din activitatile legate de tine.

| DuRR3xX explică (pentru AnonimulCurios):

Si block ii dau de acolo de la acel lacat sau intru pe profilul lui si dau pe acea rotita? Sau este acelasi lucru?

| AnonimulCurios a răspuns (pentru DuRR3xX):

Intre pe profilul lui, ti mouseul unde scrie " prieteni " si vezi ca mai sus o sa-ti apara " blocheaza acest prieten " ( sau ceva de genu' )

| iustinian112 a răspuns (pentru AnonimulCurios):

Da nu poate sa vada nimic de-al tau

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

NU le v-a mai aparea nimic! Cand blochezi o anumita persoana, pentru ea, e ca si cum ai avea contul de facebook dezactivat!

| iustinian112 a răspuns:

NU le v-a mai aparea nimic! Cand blochezi o anumita persoana, pentru ea, e ca si cum ai avea contul de facebook dezactivat!