| IuliaaD a întrebat:

Buna TPU

Am si eu o problema...azi am pus o poza noua pe facebook, si am observat ca trecea timpul si nimic... poza mea nu aparea in noutati si am pus-o chiar de 2 ori straight face si daca aparea, aparea doar la cateva persoane. Ce sa fac ca sa imi apara din nou postarile mele la noutati?

Dau funda :*

6 răspunsuri:
| ScorpionGx a răspuns:

Incearca cand pui o poza nou si dai la postare/ share sa alegi la optiune, toata Lumea sau doar Preieteni s si vezi dupa.

| Robbert_George_1995 a răspuns:

Să nu mai fi obsedată de facebook.

| pioneeraudio a răspuns (pentru Robbert_George_1995):

Tare asta happy

| IuliaaD explică (pentru Robbert_George_1995):

Stai linistit nu sunt obsedata de facebooklaughing eram doar curioasa de ce nu mai imi apare poza sau ce postez eu in noutati :*

| chitaramea a răspuns (pentru Robbert_George_1995):

Right

| AdrianXH a răspuns:

Poti intra acum pe poza si sa selectezi "Public" sau daca ai sub 18 ani " Prietenii prietenilor " si sa o pui din nou la profil.