| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,in vara asta as dori sa imi cumpar un PC de gaming cu tot cu Monitor cu Led,mouse, tastatura..etc. (Nu doresc ultimul timp, ci unul decent cat sa imi mearga jocurile 2014)
Cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

2500 / 3500 unul decent! Acum depinde cat la ce buget te limitezi!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Unul preasamblat, adică cu ceva ascuns și mai mult ca sifgr prăfuit de timp pleacă de la 1500 RON în sus.
Facultativ daca ai un buget îți pot face eu o configurație.Cu tot cu monitor și tastatură.
Succes

| nicushor42 a răspuns:

Un laptop ar costa in jur de 3000 lei dar o unitate ar costa 1500-2000 lei. Iti recomand o unitate ca este mai ieftina si mai buna

| anonim_4396 explică (pentru nicushor42):

Multumesc..pentru raspuns