| Kingston3 a întrebat:

Intre Iphone 4S si un laptop ce v-ati lua si de ce?

Răspuns Câştigător
| SebastianVicentiu a răspuns:

Eu unul as opta pentru laptop.De ce? deoarece Iphone-ul este practic doar un telefon.nu e o mare diferenta intre 4s si Galaxy S II.Laptop-ul este mult mai bun si mai folositor.De ce sa dai 29 30 de milioane pe un Iphone cand un telefon asemanator e 15 16.maxim 21 22 de milioane. Iphone-ul e facut pentru fite...

4 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

2(doua) laptop-uri.la cat e de scump rasina aia de telefon, zau asa.Multe oi cumpara brandul care costa exorbitant de mult. Poate ca am exagerat cu 2 laptopuri, dar prietene.cumpar un laptop bun si tot imi raman bani sa scot fata la film si la o pizza ceva.Numai bine.

| Catalin150396 a răspuns:

Laptop funda?

| khristineee a răspuns:

Iphone 4s pentru ca e mai necesar decat laptop-ul. In schimb, poti sa intri pe pc laughing

| khristineee a răspuns:

Iphone 4s pentru ca e mai necesar decat laptop-ul. In schimb, poti intra pe net sau altundeva pe calculator