| XxT3rIbL3xX a întrebat:

intrebare legata de steam, cum pot sa am mai mult spatiu pentru a posta poze? in prezent mai am 5.00 MB spatiu liber pentru. poze... exista vreo metoda de a face mai mult spatiu?

3 răspunsuri:
| PlutonieruTheRealOne a răspuns:

La ce te referi prin 5 mb spatiu liber? 5 mb spatiu liber pe Hard Disk-u tau?

| XxT3rIbL3xX explică (pentru PlutonieruTheRealOne):

Aveam 5 mb spatiu pentru cloud, cat ma lasa sa postez poze, dar vad ca acum am 10, deci cred ca, creste singur spatiu de depozitare a pozelor

| PlutonieruTheRealOne a răspuns (pentru XxT3rIbL3xX):

Te referi pe telefon deci, pai daca atat de putin mai ai soatiu de stocare al telefonului incearca sa iti stergi toate aplicatiile inutile