| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru detinatorii Mobilelor Nokia X6. Am o problema cu conetiunea la internet, wifi, cind vreau sa intru in internet cu ajutorul wifi imi spune,, Conection not avaible" si imi apare sus o lacata si o antena. Iar la conectiunea la internet prin operator fix asa doar ca nu imi apare lacat sus. ajutati-ma cine a avut asa problema cine ma va ajuta primeste Funda! Va Rog!

2 răspunsuri:
| ComaneciSorana a răspuns:

Si eu am wifi si la mine se intampla la fel inseamna ca conecsiune nu este valabila adica nu prinde semnal cum ar veni.Sunr locuri unde poti prinde wifi sunt statii de autobuz si la unele restaurante.Nu stiu daca o sa-ti fie de ajutor, dar ma rogkiss

| goodfriend a răspuns (pentru ComaneciSorana):

Nu la mine eu am wifi acasa