| Antonies a întrebat:

La counter strike nu imi merge modul opelgl. Si am niste intrebari :
Orice placa video mai noua are opengl?
Am auzit ca trebuie sa descarc niste drivere, de unde le descarc si cum fac?
De unde stiu eu ca imi merge opengl pe placa mea daca descarc driverul?
P.s calculatorul l.am luat acum cam 2 luni. Funda si vot., repede!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Driverele le gasesti la producator, nu ai mai aflat asta?

3 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

E naspa opengl, mai bine ramai pe cel normal.

| LoTTo18 a răspuns:

Salut, iti merge d3d sigur, opengl ca sa iti mearga trebuie sa iti instalezi driverele pentru placa video sau sa ii faci update la placa video...iar dupa sigur o sa iti mearga, si ca sa iti gasesti driverul de la placa video foloseste http://www.3dpchip.com/3dpchip/index_eng.html, il instalezi iar dupa dai unde iti apare cu semnul intrebarii galben, aia inseamna ca nu e facut driverul sau poti sa il instalezi din nou, succes!

| Antonies explică (pentru LoTTo18):

Nu merge să-l descarc.

| K0sti a răspuns (pentru Antonies):

Driverele le gasesti la producator, nu ai mai aflat asta?